Nieuws & updates
Terug naar overzicht

Op maandag 24 november organiseerden we - wegens het succes van vorig jaar - wederom een live webinar met als onderwerp 'Functies of rollen'.

Onze adviseurs Rianne Beerkens en Maartje Hermans namen de aanwezigen mee in de reis langs ‘organisatie-inrichtingsvraagstukken’ en de keuzes die je als organisatie hierin kunt maken. We bespraken de mogelijkheden en voor- en nadelen van het beschrijven van taken en verantwoordelijkheden, de functie , maar ook welke mogelijkheden er zijn als je meer flexibiliteit wilt en wat een rollenhuis hierin kan betekenen.

Yvonne de Wit, manager Mens & Organisatie van woningcorporatie Woonpartners was aanwezig om haar verhaal uit de praktijk te vertellen. Samen met haar organisatie heeft ze in 2024 een traject doorlopen waarin ze van functies naar een rollenhuis is gegaan. In het webinar ging Yvonne in op de overwegingen van Woonpartners om te kiezen voor het rollenhuis maar ook waar je als organisatie rekening mee moet houden in het proces om te komen tot een rollenhuis.

Heb je het webinar gemist? Kijk deze dan hier terug.

Heb je ondersteuning nodig bij een organisatie-inrichtingsvraagstuk of wil je weten wat wij hierin voor jouw organisatie kunnen betekenen? Neem dan contact met ons op.